Svatby

spojení životů, láska, radost, něha, dojetí

Je pro mě důležitý přátelský přístup. Jsem pozorovatel, takže chci na vaší svatbě splynout s davem a zaznamenat váš den takový jaký je. Všechny velké i malé okamžiky. S radostí i slzami. Zkrátka odvyprávět váš příběh, který si díky fotografiím budete moci stále připomínat.

Celý váš svatební den jsem tu pro vás. Ať už chcete fotografie z vaší oblíbené hospody, na pouti, dát si polibek pod zářivými hvězdami, projet se na koni, zatoulat se v hlubokém lese či vykoupat se v moři... Cokoliv co bude o vás... Jdu do toho! Focení by pro vás mělo být zážitkem, který váš den obohatí a rádi na něj budete vzpomínat.
Kde fotím?

Jaroměř - Hradec Králové - Kolín - Praha

Vrátila jsem se z Prahy zpátky k Hradci Králové, nic to ale nemění na tom, že vaši svatbu vám nafotím přesně tam, kde vy si ji budete přát. A vůbec se nemusíte omezovat hranicemi ČR,  ať  je to klidně Kanada, Slovensko nebo Island! Pojedu s vámi kamkoliv.


 

Jsem pozorovatel, který rád pomůže něco zorganizovat, ale v zásadě nenarušuje děj. Miluju momentky a často o mně nebudete ani vědět, že vás fotím. Největší hodnotu vidím v dokumentování okamžiků, které se můžou zdát jako obyčejné, ale když se člověk k fotografii za čas vrátí, vtáhne ho zpět. Svatba není jen o párových fotografiích, ale především o blízkých lidech, atmosféře, rodině.  Nemám ráda umělé pózy, nerada někoho do něčeho nutím. Snažím se, abyste si focení užili a ráda Vás rozesměju. Společně vytvoříme krásné vzpomínky, které si díky fotografiím uchováte navždy. 

Jak fotím?

Intimní svatba, elopement

Přemýšlíte, že chcete svatbu trošku jinak? Intimní obřad jen se svědky na vašem oblíbeném místě... Nebo spojit se svatbou rovnou i svatební cestu a chcete zaznamenat i vaše zážitky? 

Stačí mi napsat o vaší představě... těším se, co spolu vymyslíme!

předsvatební focení

Pokud si i přesto nejste jistí, zda se přede mnou dokážete uvolnit a jste nervózní z focení. Nebo jen chcete společné fotografie, jako dekoraci na svatbu. Pojďme se projít a popovídat si už teď. Focení můžeme spojit s předrezervační schůzkou. Kde se všichni trochu poznáme a zjistíme zda tam ta chemie je :). Věřím, že společné zážitky sbližují. A váš svatební den si pak užijete o to víc, když si nebudeme tak cizí. Zjistíte, že to focení vůbec nebolí (hlavně pánové :D). 

ceník / rezervace svatebního focení

další předsvatební focení

Miluju přirozenost, lásku a momentky. Na pózování mě neužije a myslím si, že ani vás. Nejspíš i proto jste zavítali na můj web a zjišťujete jestli si budeme rozumět.
Jak to poznáte? Nejlépe tak, že si si spolu domluvíme nezávaznou schůzku, kde se seznámíme a popovídáme si o vašich představách. 

"Chceme si svatbu užít co nejvíce s nejbližšími. Můžeme vyfotit společné fotografie jindy?"

Čím dál víc oblíbenější varianta svatebního focení. Kdy si novomanželé užívají svůj svatební den se svou rodinou, kamarády a společné focení si pak naplánují na jiný den či jinou lokaci. Fotky můžeme vyfotit ještě před svatbou či po svatbě, na stejné lokaci nebo třeba na nějakém vysněném místě v zahraničí.  Je to jen na vás!

VAŠE 

PŘÍBĚHY

JEDINEČNÉ
OKAMŽIKY,
UCHOVANÉ
NAVŽDY.

zobrazit další příběhy

we will be in contact soon.

@wenybittner

sledujte